W gronie naszych pracowników znajdują się wysokiej klasy automatycy, konstruktorzy, programiści oraz co najważniejsze robotycy. Taki dobór kadr pozwala nam na oferowanie produktu, obejmującego kompleksową obsługę w zakresie automatyki i robotyki przemysłowej, integrację
z systemami informatycznymi oraz utrzymanie systemów.

Specjalizujemy się w tworzeniu pełnych zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych dla branży metalowej i tworzyw sztucznych, gdzie bardzo często wykorzystujemy możliwość integracji robotów z innymi maszynami. Oprócz tematów wymagających ustalenia komunikacji pomiędzy maszynami dostarczamy także stanowiska prostszych procesów produkcyjnych takich jak: etykietowanie, zrobotyzowanie nakładania żelkotu, (gratowanie), operacje handling’owe (pick and place).

Pełna satysfakcja użytkowników naszych rozwiązań oraz zaufanie jakim nas obdarzają, wymaga od zespołu RoboTrendy Sp. z o.o. pełnego zaangażowania i odpowiedzialności oraz starannego dobory partnerów do współpracy.

Naszym klientom oferujemy:

  • Kompleksowa automatyzacja linii i procesów produkcyjnych z wykorzystaniem robotów przemysłowych Fanuc
  • Programowanie robotów i układów automatyki przemysłowej (PLC, HMI, SCADA)
  • Prefabrykacja (szycie) szaf elektrycznych i sterowniczych
  • Wsparcie przy obliczaniu zwrotu inwestycji – ROI oraz podnoszenie efektywności produkcji poprzez identyfikację „wąskich gardeł”
  • Zapewnienie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn
    i urządzeń – bezpieczeństwo pracowników
  • Audyty bezpieczeństwa infrastruktury IT bezpieczeństwo danych

Jeśli poszukujesz skutecznych rozwiązań, interesuje Cię automatyzacja lub robotyzacja ale nie wiesz jak się do tego zabrać, skontaktuj się z doradcami do spraw nowych projektów firmy RoboTrendy.

Zapraszamy do współpracy!

Gotowy do rozmowy?

MASZ POMYSŁ W CZYM MOŻEMY POMÓC?

NASI KLIENCI